Otto Placht
Démoni
Id: 440404
pastel/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 421x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč