Otto Placht
Uctívači
Id: 359802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně s datací, plátno mírně prohnuté, nerámováno
zobrazeno: 20718x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 52