Pablo Picasso
Akty
Id: 2010
litografie/papír, č. 216/1200, velikost listu 33 x 42 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3849x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 100 Kč
Příhozy: 51