Pablo Picasso
Dáma s náhrdelníkem
Id: 82805
barevná litografie/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 57 x 47 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2705x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč