Pablo Picasso
Deux sculpteurs devant une statue
Id: 247604
litografie/ruční papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1193x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč