Pablo Picasso
Don Quijote
Id: 103902
litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 133/250, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2931x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 050 Kč