Pablo Picasso
Hlava
Id: 67804
litografie/ruční papír, velikost tisku 64,5 x 47 cm, značeno v tisku, č. 1216/2000, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3367x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč