Pablo Picasso
Holubice a slunce
Id: 271604
litografie/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 5586x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 000 Kč