Pablo Picasso
Holubice míru
Id: 2328
litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 6. 10. 56, č. 278/1000, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav
zobrazeno: 10938x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
23 250 Kč
Příhozy: 56