Pablo Picasso
Holubice míru
Id: 1502903
litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole v kameni, datováno 61, vlevo dole č. 712/1000, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 8439x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč