Pablo Picasso
Le Celestine
Id: 335906
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, ve spodní části list mírně zvlněn, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4963x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
94 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 92