Pablo Picasso
Le Chardonneret
Id: 352901
akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku 1948, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity
zobrazeno: 1432x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 54