Pablo Picasso
Le Visage de la Paix XII
Id: 384110
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfu Kroupovi, bývalému řediteli brněnského Domu umění
zobrazeno: 12852x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 100 Kč
Příhozy: 60