Pablo Picasso
Matka s dítětem
Id: 196203
suchá jehla/papír, rozměr tisku 13 x 19,3 cm, signováno tužkou vpravo dole, značeno autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3970x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
35 001 Kč
Příhozy: 59