Pablo Picasso
Matka s dítětem
Id: 83703
litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 21 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 16/250, značený papír, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2884x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč