Pablo Picasso
Řecké boje
Id: 1504202
litografie/ruční papír, velikost listu 76,5 x 50 cm, signováno v kameni vpravo nahoře, vlevo dole č. 1801/2000, rámováno, zaskleno
zobrazeno: 3382x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 320 Kč