Pablo Picasso
Sedící žena
Id: 83702
litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 19 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 10/250, značený papír, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2932x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 52