Pablo Picasso
Tvář míru
Id: 375001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfa Kroupy bývalého ředitele brněnského Domu umění
zobrazeno: 3586x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 50