Paolo Rizzo
Zasněná dívka
Id: 34301
olej/plátno, rozměr 30 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 3872x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 500 Kč