Pasta Oner
Alone beautiful
Id: 316703
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 6969x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
39 500 Kč
Příhozy: 66