Pasta Oner
Alone beautiful
Id: 328902
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2881x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč