Pasta Oner
Alone Beautiful
Id: 446601
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 1281x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč