Pasta Oner
Bad Decisions
Id: 404207
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 2891x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč