Čas na serveru 11:35:26

Pasta Oner
Ball Gag

Id: 276201

Ball Gag

  •  / Ball Gag / Pasta  Oner
  •  / Ball Gag / Pasta  Oner
  •  / Ball Gag / Pasta  Oner

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2013, uvedeno ve výstavním katalogu "Man on Fire"

zobrazeno: 5431x

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Účastníci: 24

Příhozy: 90