Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 347801
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, list pod plexi, rámováno
zobrazeno: 25809x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč