Pasta Oner
Choose to be happy
Id: 357101
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 10952x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 000 Kč