Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 382301
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 1554x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč