Pasta Oner
Choose to be happy
Id: 382502
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 2397x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč