Čas na serveru 16:22:06

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 446606

Choose to be happy

  •  / Choose to be happy / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 2994x

Vyvolávací cena:

10 000