Pasta Oner
Choose to be happy
Id: 446607
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 3310x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 359 Kč