Pasta Oner
Crash
Id: 252901
olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě
zobrazeno: 17176x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
150 000 Kč