Pasta Oner
Dear future
Id: 390602
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 4106x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč