Pasta Oner
Dear Future
Id: 446603
barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 2619x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 003 Kč