Pasta Oner
Dear future I´m ready now
Id: 316705
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2952x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 49