Pasta Oner
Dear Past
Id: 302102
litografie/papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3437x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54