Pasta Oner
Diamond
Id: 427002
kombinovaná technika, akryl/plátno/sítotisk, rozměr 70 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora, přiložena kopie certifikátu vystaveného autorem (10.11.2020)
zobrazeno: 1904x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
47 000 Kč