Pasta Oner
Door and Dog
Id: 525903
olej/akryl/plátno, rozměr 170 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem, dílo bylo součástí výstavy The Gilded Age v Oblastní galerii Liberec (2.6. - 1.10.2023)
zobrazeno: 4258x
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
215 000 Kč
Příhozy: 52