Čas na serveru 14:22:16

Pasta Oner
Door and Dog

Id: 525903

Door and Dog

  •  / Door and Dog / Pasta  Oner
  •  / Door and Dog / Pasta  Oner
  •  / Door and Dog / Pasta  Oner
  •  / Door and Dog / Pasta  Oner

olej/akryl/plátno, rozměr 170 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem, dílo bylo součástí výstavy The Gilded Age v Oblastní galerii Liberec (2.6. - 1.10.2023)

zobrazeno: 4163x

Vyvolávací cena:
45 000

215 000

Příhozy: 52