Pasta Oner
Female Jungle
Id: 535905
olej/akryl/plátno, rozměr 180 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 3451x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
114 000 Kč
2024,12-1,03,21,12,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54