Pasta Oner
For those who came from nothing!
Id: 404209
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 1276x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč