Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing
Id: 357803
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi
zobrazeno: 3722x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč