Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing
Id: 519801
barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 68 x 48 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 1016x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč