Pasta Oner
Give us Cash
Id: 375601
serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně pečeť autora
zobrazeno: 2037x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč