Pasta Oner
Give us Cash
Id: 383902
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno
zobrazeno: 4313x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč