Pasta Oner
God Saves, We Spend
Id: 328903
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 7152x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč