Pasta Oner
God Saves, We Spend
Id: 371702
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi
zobrazeno: 4255x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 19