Pasta Oner
God saves we spend
Id: 446604
barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 1686x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 056 Kč