Pasta Oner
God saves we spend
Id: 446605
barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 4467x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč