Pasta Oner
Havel (2022)
Id: 404202
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 2713x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč