Pasta Oner
Havel (green/yellow) 2021
Id: 404201
barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 2358x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 56