Pasta Oner
I´m The Only Thing
Id: 359002
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi
zobrazeno: 5069x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč